Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe to rozwiązanie dla firm, które czują potrzebę podniesienia jakości swojej komunikacji z klientami lub usystematyzowania swojego wizerunku w kanałach internetowych, układając go w spójny i autentyczny przekaz.

Patrząc na firmy z którymi się spotykam, zauważyłam powtarzający się problem jakim jest chaotyczne korzystanie ze wszystkich dostępnych narzędzi w internecie.  Poczułam, że potrzeba wsparcia w budowania świadomości możliwości promowania w internecie i klucza ich wyboru.
Z tego zrodziło się tworzenie strategii obecności w internecie.

W natłoku zadań oraz mnogości dostępnych możliwości reklamy,  podejmuje się decyzję pod presją czasu, bez zastanowienia się jak one przekładają się na zyski i straty.

Dlatego  proponuję rozwiązanie, jakim jest określenie indywidualnej strategii komunikacji. Pochylenie się nad takim planem pomaga określić cel nadrzędny i wybrać narzędzia jakimi go będzie realizować.

Przemyślane i zaplanowane działania pomagają w rozwoju firmy.

Współpracując z firmami dostrzegam, że te które określą swoją strategię działania, rozwijają się docierając do co raz większej liczby Klientów, którzy potrzebują ich usług/produktów, zwiększając tym samym swoją sprzedaż.

Czy chcesz zmienić dotychczasową jakość?
Zapraszam do współpracy

Forma 
Budowanie strategii marketingowej odbywa się w formie pracy warsztatowej i cały proces trwa około miesiąca. Na koniec pracy masz wypracowaną indywidualną, osadzoną w realiach firmy strategię marketingową czyli jasny plan działania i rozwoju firmy. 

Przy wdrażaniu strategii w życie, możesz również skorzystać z mojej pomocy lub zrobić to we własnym zakresie angażując do tego swoich pracowników, partnerów lub podwykonawców z którymi obecnie współpracujesz.

Chcesz zbudować strategię swojej firmy? Zamów wycenę:

Masz pytania, skontaktuj się ze mną na jeden z poniższych sposobów:

marta@tworzycinaczej.pl

 +48 790 471 893

 skype: marta.duczman

Zapraszam do współpracy.

Brak możliwości komentowania.