Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe to rozwiązanie dla firm, które czują potrzebę podniesienia jakości swojej komunikacji z klientami lub usystematyzowania swojego wizerunku w kanałach internetowych, układając go w spójny i autentyczny przekaz.

Patrząc na firmy z którymi się spotykam, zauważyłam powtarzający się problem jakim jest chaotyczne korzystanie ze wszystkich dostępnych narzędzi w internecie.  Zauważyłam dużą potrzebę przede wszystkim budowania świadomości możliwości promowania w internecie i klucza ich wyboru pod potrzeby konkretniej firmy.
Z tego zrodziło się planowanie działań reklamowych czyli tworzenie strategii obecności w internecie.

W natłoku zadań oraz mnogości dostępnych możliwości reklamy,  podejmuje się decyzję w chaosie i pod presją czasu, bez zastanowienia się jak one przekładają się na zyski i straty.

Dlatego  proponuję rozwiązanie, jakim jest określenie indywidualnego planu marketingowego. Posiadanie planu pomaga określić cel, narzędzia jakimi go będziesz realizować i kalendarza z którym sukcesywne będziemy realizować go krok po kroku. 

Przemyślane i zaplanowane działania pomagają w rozwoju firmy.

Z doświadczenia widzę, że te firmy które określą swoją strategię działania, rozwijają się docierając do co raz większej liczny Klientów, którzy potrzebują ich usług/produktów, zwiększając tym samym swoją sprzedaż.

Czy chcesz zmienić dotychczasową jakość?

Rozpoczynając budowanie planu marketingowego określimy:

  • Potrzeby firmy i jej cele do zrealizowania.
  • Zobaczymy jakimi zasobami dysponujesz.
  • Zrobimy analizę SWOT patrząc na szanse, zagrożenia i możliwości.
  • Poznamy dobrze Klienta i ich potrzeby.
  • Oferta firmowa czy odpowiada na potrzeby Klientów.
  • Określimy gdzie są Klienci i szukają informacji.
  • Wybierzemy optymalne narzędzia do promocji firmy.
  • Określimy harmonogram działań w formie kalendarza.
  • Określimy kto jest a kto nie jest partnerem Biznesowym.
  • Wyznaczymy kierunek rozwoju firmy na 5,10 i 15 lat.

Budowanie planu marketingowego odbywa się w formie pracy warsztatowej i cały proces trwa około miesiąca. Na koniec otrzymujesz indywidualną osadzoną w realiach firmy strategię marketingową czyli jasny plan działania i rozwoju firmy. 

Przy wprowadzaniu strategii życie, możesz skorzystać z mojej pomocy lub zrobić to we własnym zakresie angażując do tego swoich pracowników, partnerów lub podwykonawców z którymi obecnie współpracujesz.

Chcesz zbudować strategię swojej firmy?

Skontaktuj się ze mną na jeden z poniższych sposobów:

marta@tworzycinaczej.pl

 +48 790 471 893

 skype: marta.duczman

Zapraszam do współpracy.

Brak możliwości komentowania.