Wsparcie „1na1”

Wsparcie 1na1 to indywidualne spotkanie w czasie, którego pracujemy nad tym co jest trudnością w realizowaniu lub określaniu celu biznesowego, nawiązywaniu komunikacji z Klientami, czy promowaniu marki w  internecie.

Ze swojego doświadczenia wiem, że prowadząc firmę, często brakuje partnera z którym można omówić swoje pomysły, skonsultować swoje plany, porozmawiać otwarcie o obawach lub wyzwaniach.
Odpowiedzią na tę potrzebę jest Wsparcie 1 na 1. Jest to spotkanie indywidualne, w formie partnerskiej rozmowy, w czasie której poruszamy to co aktualnie jest dla Ciebie wyzwaniem w działaniu Twojej firmy. Zadając pytania, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, tworzę warunki do znalezienia indywidualnego rozwiązania aktualnego wyzwania, przed jakim stoisz.

Specjalizuje się w temacie określania kierunku/wizji firmy,
definiowania i budowania czytelnej oferty oraz nawiązywania autentycznej komunikacji z Klientami w internecie.  

Spotkanie ze mną to spotkanie z partnerem biznesowym, które daje Ci możliwość popatrzenia na Twoją firmę realnie i z dystansem.

Forma konsultacji

Konsultacje odbywają się w formie spotkania na warszawski Żoliborzu lub online za pośrednictwem komunikatora np. skypa.

Korzyści dla Ciebie

Dzięki wsparciu 1 na 1, znajdujesz odpowiedź na nurtujące Cię biznesowe pytania i masz szanse zrobić kolejny krok w stronę rozwoju swojej firmy.

Praca 1 na 1 to też inspiracja do tego jak można robić coś inaczej,
czyli z lekkością, pasją i w obfitości, to jak “wiatr w Twoje żagle”.

Umów się na konsultacje telefonicznie lub korzystając z formularza:

 +48 790 471 893

Formularza zapisu:

Brak możliwości komentowania.