Warsztaty dla firm

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom – nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość – już po niej.
Henryk Ford

Prowadzenie biznesu wymaga określenie wizji firmy, naszego zaangażowania, pasji do tego co chcemy zbudować oraz poukładanego harmonogramu działania.
Dlatego warsztaty świadomego projektowania firm to skuteczne narzędzi do tego by zbudować biznes który wypływa z Twojej pasji a prowadzenie go nie męczy Cię i nie wyklucza z życia codziennego, a daje staysfakcję, spełnienie i pozwala cieszyć się czasem wolnym z przyjaciółmi czy rodzinom.

W trakcie warsztatu wypracowujemy “mapę” dla Twojego biznesu, zawierającą określenie kierunku w którymi idziesz oraz jaką misję realizujesz, a następnie stworzenie listy konkretnych działań jakie należy wykonać by dojść tam gdzie chcemy być np za 10 lat. 

Warsztat dla firm które już istnieją i chcą coś zmienić w swoim działaniu składa się z 4 etapów:
1. Powiedz co potrzebujesz? – określenie celu warsztatu.
Ustalamy co chcemy wpracować w czasie warsztatu strategiczne, może to być strategia komunikacji, sprzedaży a może nowy model biznesowy.

2. Bierzemy Twoją firmę pod lupę – analiza obecnej sytuacji.
W tym etapie analizujemy Twoją firmę pod kątem obranego w punkcie pierwszy celu.

3. Do dzieła! – praca warsztatowa
Ten etap związany jest z aktywnym udziałem Ciebie i Twojego zespołu w czasie którego przeprowadzony szereg ćwiczeń oraz gier pozwalających na wypracowanie określonego w punkcie pierwszym celu. 

4. Podsumowania warsztatu.
Otrzymujesz podsumowanie warsztatu czyli strategię firmy i wskazówki taktyczne, do jej wdrożenia w codzienność. Teraz czas na Twoje działanie!
Wdrożyć strategię możesz samodzielnie lub z naszą pomocą.

Po przeprowadzonym warsztacie strategicznym spotykamy się na tak zwane punkty kontrolne w 3, 6 i 12 miesiącu od przeprowadzonego warsztatu, w celu weryfikacji realizowanej strategii i ewentualne omówienie problemów pojawiących się w realizacji. Ponadto zawsze możesz zgłosić się na konsultację, jeśli tylko Ty, lun któryś z członków Twojego zespołu poczuje taką potrzebę.

Poniżej znajdziesz listę kilku przykładowe warsztatów, a za jakiś czas znajdzie się tu pełny opis każdegi z nich. Jeśli masz pytania o szczegóły teraz skontaktuj się ze mną >>>kontakt<<<
A o to lista przykładowych warsztatów:

Zaprojektuj swój biznes świadomie
Celem warsztatu jest wypracowanie indywidualnego modelu biznesowego dla Twojej firmy lub projektu, wykorzystując gry couchingowe, Canvas oraz Proces Tworzenia.
Od wizji do harmonogramu działania. 

Czas trwania: od 30h
Zapytaj o szczegóły

Tworzenie Modeli Biznesowych Canvas
Celem warsztatu jest określenie modelu biznesowego według którego będzie działać Twoja firma. W pracy warsztatowej wykorzystujemy rozwiązanie zaproponowane przez A. Osterwalder.

Czas trwania: od 6h do 10h
Zapytaj o szczegóły

Tworzenie strategii komunikacji i sprzedaży w internecie
Celem warsztatu jest przyjrzenie się obecnej komunikacji w internecie Twojej firmy, a następnie określenie kierunku w jakim chcesz aktualnie iść i wypracowanie metod jakimi możesz to zrobić.

Czas trwania: od 8h do 16h
Zapytaj o szczegóły

Tworzenie makiet stron internetowych
Celem warsztatu jest wypracowanie manu strony, plansz rozmieszczenia treści i jej funkcjonalności. Na koniec otrzymujesz opis strony, który jest gotowy do przekazania programiści.

Czas trwania: od 8h
Zapytaj o szczegóły

Od pomysły do biznesu – tworzenie wizji/określenie kierunku
Celem warsztatu jest określenie potrzeb jakie dostrzegasz wokół siebie, a następnie wyklarowanie wizji i misji Twojego tworzenia na ich podstawie. Warsztat prowadzony jest metodą Procesu Tworzenia, stworzonego przez A. Brandysiewicz.

Czas trwania: 8h-16h
Zapytaj o szczegóły

Wyjazdowe warsztaty “Zaprojektuj swój biznes świadomie”
Zabierz swój zespół w nowe okoliczności przyrody – Bieszczady, Tatry, Mazury a może gdzieś dalej – i pracuj wydajniej nad wizją i strategię firmą oraz nad integracją swojego zespołu.

Czas trwania od 3 dni
Zapytaj o szczegóły

Przed rozpoczęciem procesu warsztatowego, zapraszam na konsultację w czasie której omówimy Twoje potrzeby w oparciu o które przygotuję indywidualny program warsztatu.
Zapraszam do współpracy.

Masz pytania? Jesteś zainteresowany warsztatem dla swojej firmy?
Skontaktuj się ze mną na jeden z poniższych sposobów:

marta@tworzycinaczej.pl

 +48 790 471 893

 skype: marta.duczman

 

Brak możliwości komentowania.