Strony www

Jeśli chodzi o strony internetowe to zasada jest prosta:
“Nie każ mi myśleć!”
Steve Krug

Strony internetowe, to niezbędne narzędzie do budowaniu relacji i komunikacji z Twoimi Odbiorcami w sieci. 

Witryna internetowa jest jak biuro czy sklep do którego można zajrzeć i uzyskać informacje lub nabyć produkt o każdej porze. Dlatego warto zadbać o to by zawarte informacje napisane były językiem prosty i czytelnym dla Odbiorcy, a nawigacja strony intuicyjnie prowadziła użytkowników do najważniejszych informacji lub zachęcała do wykonania czynności. 

Dlatego moją rolą w procesie tworzenia strony internetowej jest stworzenie Tobie warunków do wyrażenia potrzeb związanych z posiadaniem firmowej strony www, a następnie przeprowadzenie Ciebie przez każdy z etapów w taki sposób by strona była integralną częścią całości Twojej firmy i oferty.

Etapy tworzenia strony internetowej:

 1. Wstępna konsultacja
  W czasie rozmowy omawiamy podstawowe założenia takie jaki cel strony, jej zadania czy wartości jakie przekazuje. Sprawdzamy tym samym na ile jesteś przygotowany do tego procesu i co trzeba jeszcze do określić. 
  Czas ok 2-3 godzin.
 2. Warsztat rysowanie makiety stron www
  Pracujemy kreatywnie w oparciu o zestaw przygotowanych przeze mnie ćwiczeń, rysując krok po kroku każdy element jaki ma znaleźć się na stronie. To bardzo ważne by na tym etapie przemyśleć każdy element na stronie, bo jeśli czegoś tutaj nie zawrzemy to później tego nie będzie na stronie. Na tym etapie określamy też czy strona będzie w oparciu o szablon czy o autorskie rozwiązanie.
  Czas od 5 godzin
 3. Opis strony www
  Zbierając wszystkie wypracowane w czasie warsztatu elementy, opisuje je szczegółowo i przekazuje do programisty, który materializuje wykreowany przez nas pomysł.
  Na tym etapie potrzebuję od Ciebie wszystkie teksty i zdjęcia oraz inne informacje jakie mają znaleźć się na stronie.
 4. Projektowanie graficzne i kodowanie
  Na tym etapie grafik i programista przekładają na język kodowanie twoją stroną.
 5. Testowanie i dopracowywanie
  Po skończonej pracy programistycznej testujemy strony, pod kątem jej funkcjonalności i sprawdzamy czy zawiera wszystkie ustalone w czasie warsztatu elementy, jeśli nie to poprawiamy.
 6. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki Google
  Wprowadzamy zmiany do strony pod kątem jej przyjazności dla wyszukiwarki – takie jak nagłówki, tytuły czy słowa kluczowe.
 7. Koniec i wyjście ze stroną do świata.
  Teraz Twoi Odbiorcy mogą komunikować się z Tobą za pomocą strony internetowej.

Czas realizacji strony jest zależny od tego jak skomplikowana jest jej funkcjonalność minimum od 5-8 tygodni. Koszt również jest określany zależnie od projektu.
Cena wyjściowa strony www [strona główna + 4 podstrony] zaczyna się od 3000zł/netto.

W projekcie Tworzyć Inaczej, strony internetowe realizowane są przez trzy osobowy zespół, w którego skład ja producent strony www, grafik oraz programista. 

Dzięki wspólnemu działaniu możemy zaprezentować Twoim Odbiorcą stronę, spójną Twoją firmą, zrozumiałą i czytelną dla jej Odbiorców!

Masz pytania? Chcesz stworzyć swoją stronę www we współpracy ze mną?
Skontaktuj się na jeden z poniższych sposobów:

marta@tworzycinaczej.pl

 +48 790 471 893

 skype: marta.duczman

Brak możliwości komentowania.