Referencje

Poznaj opinie o współpracy ze mną:

 • 5 star review  Praktycznie, rzeczowo i wartościowo spędziłam czas na warsztacie Marty.

  thumb Agnieszka Kochanek
  10/23/2018

  positive review  Marta,jak ja się cieszę,że się poznałyśmy. Tworzenie Inaczej ma cudowny wymiar. 🙂 Nawet oczywiste rzeczy nabierają głębszego znaczenia. A nakierowanie pomaga dostrzec moc potencjału 😉 do tego ciepło i energia w procesie tworzenia i współpracy z Tobą dodatkowo motywują. Dziękuję serdecznie 🙏 za pomoc przy wskazaniu i uzupełnieniu kierunku 💚

  thumb Natalia Wójcińska
  10/22/2018
 • 5 star review  Marta to "dobry duch" kazdego biznesu. Inspirujaca i motywujaca 🙂 A przy tym pelna ciepla i pozytywnej energii 🙂 Przy niej nagle wszystko staje sie mozliwe 🙂

  thumb Agnes Madzelan
  8/01/2018

  positive review  Marta to bardzo komunikatywna i profesjonalna osoba , odpowiedni człowiek na stanowisku , stanowczo mówię , ze wywiązuje się z każdego zadania należycie i sprawnie ! Skorzystałam z usług i nadal korzystam, pomaga mi w promowaniu mojej pracy oraz do niej motywuje co dla mnie jest bardzo ważne . Dzieli się wiedza dzieki czemu mam większa wiedze o np social media . Z całego serca polecam oraz dziękuje za dotychczasowa pomoc .

  thumb Dorota Smarzyńska
  1/16/2019
 • positive review  Miło i rzeczowo spędzony czas. Wiele wniosków i ogrom pracy. Polecam

  thumb Aleksandra Palka
  10/24/2018

  positive review  Profesjonalizm, serce, zrozumienie prawdziwych potrzeb klienta, duża wiedza i duża cierpliwość !

  thumb Monika Skowrońska Jakubiak
  10/08/2018
 • 5 star review  Pełen profesjonalizm, 10/10, chcemy więcej!!! Stacja Biznes Leszno.

  thumb Michal Werwinski
  10/22/2018

  5 star review  Polecam MyAd Consulting jako godnego partnera do współpracy z zakresu marketingu internetowego. Dzięki profesjonalnemu wsparciu w budowaniu marki @PrzystanekSushi w internecie, obserwujemy wzrost zainteresowania naszą stroną oraz stale rosnącą liczbę realnych użytkowników w mediach społecznościowych. Współpraca między nami przebiega bardzo sprawnie, terminowo i niezawodnie.

  thumb Kasia Wiejowska
  4/06/2017
 • 5 star review  Poświęcenie , zaangażowanie , pasja . Polecam w 100%

  thumb Piotr Matysiak
  2/25/2018

  5 star review  Profesjonalność i zaangażowanie na 200 % , polecam ! Marta to kreatywna i piekielnie inteligentna osoba - zawsze znajdzie rozwiazanie jesli pojawiają się schody a jej głowa jest pełna pomysłów . Do tego ciepła , pomocna i bardzo życzliwa - wpółpraca z nią to czysta przyjemność. Dziekuje Ci za pomoc w wyprowadzeniu naszego sklepu internetowego na prostą i Dziekuje ze mogłam chociaż troszkę się od Ciebie nauczyć .

  thumb Anna Wendołowska
  2/16/2018

Brak możliwości komentowania.