O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Marta Duczman.
Jestem facylitatorem procesu zmiany, konsultantem biznesowy i podróżnikiem.
Mam za sobą 3 letnią podróż dookoła świata, w czasie której zrozumiałam jak ważna jest dobrze określona wizja w życiu oraz jak wielką moc tworzenia mają nasze poglądy, myśli i słowa.

Doświadczenie zawodowe

Od 2006r. zajmuję się tematem wprowadzania zmiany w firmach, budowania strategii biznesowych, planowaniem i realizowaniem kampanii za pośrednictwem internetu. W tym czasie pracowałam zarówno jako projekt manager, marketer oraz trener dla międzynarodowych korporacji oraz rodzinnych biznesów.
Jestem absolwentką UW wydział Pedagogiczny, certyfikowanym praktykiem Google Ads i analitykiem Google Analytics oraz studentem w School of Creation, gdzie stale zdobywam wiedzę na temat świadomego tworzenia biznesu i relacji, a także facylitacji procesu zmiany.

Misja moje działania

Moim życiowym celem jest tworzenie możliwości i asystowanie innym w drodze do świadomego projektowania firm i projektów opartych na pasji z lekkością i w obfitości.
W swoim działaniu opieram się na holistycznym podejściu do biznesu, bo wiem że człowiek to nie tylko ciało, to także umysł i dusza, a dzięki zbalansowaniu tych 3 możemy tworzyć spełnioną codzienności.
Wierzę w to, że każdy ma tyle na ile się odważy, dlatego wspieram innych w ich procesie zmiany oraz wychodzenia ze strefy komfortu i realizowania swoich pomysłów, pasji i marzeń.
Wartości jakimi przede wszystkim się kieruję to zrozumienie, partnerstwo i autentyczność.

Zobacz mój profil na Linkedin lub Goldenline

Dowiedz się jak Tworzyć Inaczej!

Napisz do mnie: marta@tworzycinaczej.pl

Brak możliwości komentowania.