O projekcie

Robiąc to co kochasz, Inspiruj innych.
Zapalaj serca innych do działania.

S.Shibuya

Tworzyć Inaczej to projekt, który powstał z mojej pasji i intencji tworzenia przestrzestrzeni do rozwoju dla osób, które chcą zaprojektować swoją firmę lub codzienność. Realizuję go prowadząc takie działania jak:
konsultacje indywidualne, warsztaty dla firm, współtworzenie strategii komunikacji i sprzedaży w internecie oraz stron i sklepów internetowych.

Poznaj historię powstania projektu 

Obserwując potrzeb wokół mnie, dostrzegłam takie jak:
chęć nawiązania komunikacji i relacji z klientami w internecie, tworzenie czytelnych i łatwych nawigacyjnie stron internetowych, chęć samodzielnego budowania strategii komunikacji w internecie, uczenie się tworzenia i współtworzenia z innymi, chęć współpracy z prawdziwym człowiekiem, nastawionym na zrozumienie i wspólne wypracowanie rozwiązania.

Składając te elementy w całość, wykiełkowała we mnie wizja, która brzmi:
Tworzę przestrzeń do rozwoju dla osób, które chcą zaprojektować swoje firmy oraz codzienności świadomie. Dzieląc się swoją wiedzę i doświadczeniem, współtworząc język komunikacji i symboli z ich odbiorcami oraz inspirując do świadomego tworzenia.

Oferuję wsparcie dla firm oraz osób indywidulanch prowadząc:

konsultacje indywidualne w czasie których patrzymy na trudności i blokady na jakich zatrzymuje się twój biznes, warsztaty dla firm z budowania wizji i misji, tworzenia indywidualnego modelu binzesowego oraz asystowanie w wdrażaniu procesu zmiany, strategii komunikacji w internecie, tworzenie stron/sklepów internetowych oraz  stała opieka nad kampanią w internecie.

Merytoryczne wsparcie

W swoim działaniu inspiruję się nowatorskim podejściem do biznesu opartym na rozwoju ludzkiej świadomości – zwanym modelem turkusowym – opisanym w książce Pracować Inaczej – Frederic Laloux.

Zaś narzędzia do pracy ze świadomością zdobywam w School of Creation pod okiem Anny Brandysiwicz. Ucząc się metody Procesu Tworzenia stale rozwijam swoje umiejętności jak tworzyć świadomie i asystować innym w tym procesie. 

Autorski program warsztatów świadomego projektowania firm opieram między innymi na połączeniu Design Thinking (Myślenia Projektowego), Procesu Tworzenia i Biznes Model Canvas zaproponowany przez A. Osterwaldera i Y. Pigneutra, a także na swoim wieloletnim doświadczeniu. Wspieram współpracujące ze mną osoby w drodze do świadomego projektowania codziennie swoich firmy.

Dlatego jeśli czujesz, że chcesz zbudować trwały i stabilny projekt, zakomunikować o tym światu oraz zainspirować innych by do Ciebie dołączyli, serdecznie zapraszam do współpracy!

Swoje projekty pod moją opiekę oddali:

 

O mnie

Nazywam się Marta Duczman.
Z zamiłowania podróżnik, facilitator i konsultant biznesowy.
Ma za sobą 3 letnią podróż dookoła świata, w czasie której zrozumiała jak ważna jest dobrze określona wizja w życiu oraz jak wielką moc tworzenia mają nasze poglądy, myśli i słowa.
Od 2006r. zajmuję się tematem budowania strategii sprzedaży i komunikacji z klientami oraz realizowaniem kampanii za pośrednictwem internetu. W tym czasie pracowałam jako marketer  oraz trener dla międzynarodowych korporacji jak i małych rodzinnych biznesów.
Absolwentka UW wydział Pedagogiczny. Certyfikowany praktyk Google Adwords oraz analityk Google Analytics. Uczeń w School of Creation, gdzie stale zdobywa widzę na temat świadomego tworzenia biznesu i relacji.

Moim życiowym celem jest tworzenie możliwości i asystowanie innym w drodze do świadomego projektowania swojego życia, firm i projektów opartych na pasji i autentyczności.
W swoim działaniu opieram się na holistycznym podejściu do biznesu dlatego dbam o to by tworzyć projekty zbalansowane w codzienności gdzie granica miedzy pracą a odpoczynkiem jest jasna.

Wierzy w to, że jeśli chcesz coś zmienić w świecie, po prostu zacznij od siebie – stań się zmianą. Wartości którymi się kieruje to zrozumienie, partnerstwo i autentyczność.

Zobacz mój profil na Linkedin lub Goldenline

Dowiedz się jak Tworzyć Inaczej! – Napisz do mnie: marta@tworzycinaczej.pl

Brak możliwości komentowania.