O projekcie

Robiąc to co kochasz, Inspiruj innych.
Zapalaj serca innych do działania.

S.Shibuya

Tworzyć Inaczej to projekt, który powstał z połączenia pasji i doświadczenia. Jego misją jest tworzenia przestrzeni do rozwoju dla osób, które chcą świadomie zaprojektować swoją firmę, projekt lub pracę zawodową. Realizuję go prowadząc konsultacje indywidualne, warsztaty dla firm oraz współtworząc strategie komunikacji i sprzedaży w internecie.

Poznaj historię mojego projektu 

Będąc dzieckiem uważałam, że życiem należy się cieszyć. Praca, zaś którą wykonujemy powinna przynosić spełnienie, radość i obfitość. Jako nastolatka, dzieliłam się tym ze światem w którym, jedni nazywali naiwną a inni mówili “zobaczysz jak dorośniesz”.

Udało mi się tę moją prawdę utrzymać przez jakiś czas, lecz w końcu pod naporem uległam. Zaczęłam wierzyć w tą ich “dorosłość” i to co mówili: “że w pracy musi być cieżko”, “że praca to nie zabawa”, “szef ma zawsze rację” i wisienka na torcie “nasz Klient nasz Pan”. Pod ciężarem tego inwentarza ugięłam się. Powiedziała jak tak ma wyglądać moje dorosłe życia, to ja dziękuje na to się nie pisałam. Spakowałam w pośpiechu plecak i ruszyłam szukać swojej prawdy i innej drogi w świecie.

Poszukiwania zajęły mi 2,5 roku. Po tym czasie dotarłam do słonecznej Kalifornii i zaczęłam w School of Creation uczyć się Procesu Tworzenia. Uświadomiłam sobie, że w życiu mamy to w co wierzymy i według tego działamy. Nasze poglądy, które nosimy w sobie są jak okulary, patrzymy przez nie na świata. Życie daje nam to co zapraszam do niego, dlatego ważne jest by świadomie decydować o tym co to będzie.

Rozpoczęłam proces dokopywania się do tego nazbieranego życiowego tobołka. Pogląd po poglądzie patrzyłam, czym chce iść z nim dalej. Jak zrobiłam z grubsza porządek, zaczęłam patrzeć to co ja teraz chce robić z lekkością i pasją? Określiłam do czekam mam tą pasje, jakie mam już doświadczenie a czego potrzebuję się jeszcze nauczyć oraz jakie potrzeby ludzi wokół mnie dostrzegam.

Składając to w całość, zobaczyłam, że mogę tworzyć przestrzeń do świadomego tworzenia i do strategicznego planowania firmy / projektów dla innych. Będąc autentyczna, wypełniona swoją pasją i posiadająca wieloletnie doświadczenie, mogę też wspierać właścicieli firm w budowaniu komunikacji z ich odbiorcami w internecie.

Oferuję zatem firmą oraz osobą indywidualnym wsparcie w budowaniu strategii komunikacji i sprzedaży, konsultacje indywidualne, warsztaty rozwojowe oraz współtworzę skuteczne kampanie komunikacji i sprzedaży w internecie.

Merytoryczne wsparcie

W swoim działaniu inspiruję się podejściem do biznesu opartym na rozwoju ludzkiej świadomości – zwanym modelem turkusowym – opisanym przez Frederic Laloux.

Narzędzia do pracy ze świadomością i ciałem, zdobywam w School of Creation. Ucząc się metody Procesu Tworzenia rozwijając swoje umiejętności, z zakresu świadomego tworzenia i asystowania innym w tym procesie. 

Autorski program warsztatów projektowania firm oraz budowania strategii, opieram między innymi na połączeniu Design Thinking (Myślenia Projektowego), Procesu TworzeniaBiznes Model Canvas, a także na swoim wieloletnim doświadczeniu.
Wspieram współpracujące ze mną osoby w drodze do świadomego tworzenia każdego dnia.

Chcesz zacząć projektowanie swojego biznesu, projektu lub pracy zawodowej świadomie, serdecznie zapraszam do współpracy!

 

Kim jestem?

Nazywam się Marta Duczman.
Jestem facylitatorem procesu zmiany, konsultantem biznesowy i podróżnikiem.

Mam za sobą 3 letnią podróż dookoła świata, w czasie której zrozumiałam między innymi jak ważna jest dobrze określona wizja w życiu oraz jak wielką moc mają nasze poglądy, myśli i słowa.

Od 2006r. zajmuję się tematem strategii sprzedaży i komunikacji z klientami za pośrednictwem internetu. W tym czasie pracowałam zarówno jako account manager, dyrektor marketingu i sprzedaży oraz trener dla międzynarodowych korporacji oraz małych rodzinnych biznesów.
O
d 2013r. porzuciłam prace na etat i zostałam freelancer, prowadzącym własny biznes. Pierwsze 3 lata robiłam to podróżując po świecie i współpracując z firmami jedynie zdalnie, aktualnie łączę pracę stacjonarną z pracą zdalną.
Jestem absolwentką UW wydział Pedagogiczny, certyfikowanym praktykiem Google Adwords, analitykiem Google Analytics oraz studentem w School of Creation.

Moim życiowym celem jest wspieranie i inspirowanie innym na drodze świadomego projektowania swoich firm i projektów, opartych na pasji i autentyczności.
W swoim działaniu opieram się na holistycznym podejściu do biznesu, uwzględniając miedzy innymi równowagę między pracą a odpoczynkiem.

Wierzę w to, że jeśli chcesz coś zmienić w świecie, po prostu zacznij od siebie – stań się zmianą. Wartości którymi się kieruję to zrozumienie, partnerstwo i autentyczność.

Zobacz mój profil na Linkedin lub Goldenline

Dowiedz się jak Tworzyć Inaczej! – Napisz do mnie: marta@tworzycinaczej.pl

Brak możliwości komentowania.