O mnie

Kim jestem? Co robię?

Klienci nazywają mnie „dobrym duchem” biznesu, przy którym nagle wszystko staje się możliwe, to jest najtrafniejsze określenie do tego co robię 🙂

Nazywam się Marta Duczman.
Robię to co kocha i inspiruję do tego innych całą sobą!

Moją największą pasją jest życie w zgodzie ze swoimi wartościami i potrzebami, inspirujące podróże po świecie oraz nieustanny rozwój. Kilka lat spakowałam plecak i sprawdzałam jak to jest być digital nomadem, zajęło mi to 3 lata 😉 Po powrocie do Polski, z głową i sercem pełnymi pomysłów, dostrzegłam dużą  potrzebę wspierania innych w procesie świadomego i uważnego tworzenia firm, projektów i codzienności.

Integrując mądrość Dalekiego Wschodu oraz zawodowe doświadczenie z potrzebami otaczającego świata w 2016r,  otworzyłam działalność Tworzymy Inaczej. Jest ona moim ukochanym dzieckiem o którego zrównoważony rozwój troszczę się całą sobą z uważnością stawiając każdy kolejny krok i dobierając partnerów do współtworzenia.

Jakie mam doświadczenie zawodowe?

Posiadam 13 lat doświadczenia w szeroko pojętym marketingu i strategiach komunikacji oraz 7 lat doświadczenia jako facylitator i trener świadomości w biznesie. Moje korzenie zawodowe sięgają do świata korporacji, eventów, sprzedaży B2C i B2B  oraz digital marketingu.

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika, Animacja społeczno-kulturalna i The New York Center for Non-violent Communication (NVC), moderatorem Design Thinking, certyfikowanym praktykiem Google Ads i analitykiem Google Analytics.

W swoim działaniu inspiruję się podejściem do biznesu F. Laloux oraz F. Kofman, które nawiązują do  tworzenia organizacji/firm w sposób świadomy, uważny i empatyczny. Mam przekonanie, że człowiek uczy i rozwija się codziennie, dlatego nieustannie dbam o rozwój.

Co to znaczy Tworzyć Inaczej?

Dla mnie Tworzyć Inaczej – to znaczy budować swoją firmę oraz codzienność w zgodzie ze swoimi potrzebami i wartościami. To być autentycznym i otwartym na zrozumienie. Tworzyć odpowiedzialny przekaz reklamowy, który dostarcza dokładnie to co obiecuje – ponieważ w prawdzie przekazu jest MOC INSPIRACJI.

Czym się kieruje we współpracy?

Cenię sobie dobrą komunikację, lubię konkrety oraz działanie z lekkością we wspólnym flow.
Pielęgnuje w sobie dziecięcą ciekawość i gotowość do działania, co pomaga mi realizować kolejne cele i marzenia w sposób nie szablonowy.

Klienci cenią mnie za profesjonalizm, otwartość, dobrą energię i ciepło.

Wartościami jakimi się kieruję to partnerstwo, odpowiedzialność, autentyczność i zrozumienie.

Jeśli szukasz partnera, który zagra z tobą na jedną bramkę – to zapraszam do kontaktu –  marta@tworzycinaczej.pl

Brak możliwości komentowania.