O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Marta Duczman.
Jestem Panią od marketingu 😉 i specjalizuję się w budowania autentycznej komunikacji z Klientami w internecie.

Kocham podróże po świecie, poznawania nowych smaków, zapachów, kultur i kontakt z naturą. Mam za sobą urlop życia czyli 3 letnią podróż dookoła świata (zobacz blog). W czasie której zrozumiałam między innymi jak ważna jest dobrze określona wizja w życiu i w biznesie. Jak wielką moc twórczą mają nasze poglądy, myśli i słowa. To doświadczenie przekładam na wsparcie osób tworzące swoje firmy, towarzysząc im w określaniu wizji swojego biznesu.

Doświadczenie zawodowe

Od 2006r. zajmuję się tematem marketingu, budowanie komunikacji z Klientam w internecie, wyznaczaniem kierunku firmy i wprowadzaniem tej zmiany w życie.  W tym czasie pracowałam jako projekt i account manager oraz dyrektor zarówno dla międzynarodowych korporacji jak i rodzinnych biznesów.
W swoim portfolio mam opiekę nad wizerunkiem w internecie takich firm jak Aqupark Fala Łódź, Indigo Nails Lab, Społeczny Kompitet ds AIDS, MedPatent czy Moma Ayurveda. 
Jestem absolwentką UW wydział Pedagogiczny, certyfikowanym praktykiem Google Ads i analitykiem Google Analytics oraz studentem w School of Creation, gdzie stale zdobywam wiedzę na temat świadomego tworzenia biznesu i relacji w duchu autentyczności.

Misja mojego działania

Moim życiowym celem (jakkolwiek to brzmi ;)) jest tworzenie możliwości do świadomego rozwoju małych i średnich firm i towarzyszenie im w tej drodze.
W swoim działaniu opieram się na holistycznym podejściu do biznesu, bo wiem że człowiek to nie tylko ciało, to także umysł i dusza, a dzięki zbalansowaniu tych 3 możemy tworzyć spełnioną codzienności i cieszyć się życiem w pełni.
Wierzę w to, że każdy ma tyle na ile się odważy, dlatego wspieram innych w ich odkrywania swojego potencjału, wychodzenia ze swojej strefy komfortu i realizowania pomysłów, pasji i marzeń.

Co to znaczy Tworzyć Inaczej?

Tworzyć Inaczej – to znaczy budować autentyczny przekaz marketingowy, taki który daje dokładnie to co obiecuje. To można powiedzieć tylko tyle i aż tyle. Lecz w prawdzie przekazu jest MOC INSPIRACJI Klienta.
Jest też odpowiedzialność za komunikaty, które przekazują prawdziwe wartości i prezentują ofertę zgodnie z rzeczywistością.
Dlatego nazywam ten proces świadomy tworzenie swojej firmy i komunikacji z Klientami.

Czym się kieruje we współpracy?

Cenię sobie dobrą komunikację i flow współpracy.
Dlatego zaczynam współprace od szczerej otwartej rozmowy, w której możemy poczuć czy nadajemy na tych samych falach. Bo by tworzyć skuteczne kampanię trzeba mieć do tego nie tylko specjalistę ale i partnera do działania. 
Wartościami jak się kieruję w biznesie to partnerstwo, zaufanie, autentyczność i zrozumienie.
Ważne jest dla mnie też by osoby, które ze mną współpracują znały chociaż podstawowe zagadnienia marketingowe, dlatego dużą uwagę przykładam do rzeczowego i zrozumiałego tłumaczenia świata reklamy.
Jeśli szukasz partnera, który gra z tobą na jedną bramkę – to zapraszam do kontaktu. 
Zobacz mój profil na Linkedin lub Goldenline
Jesteś zainteresowany współpracą napisz do mnie: marta@tworzycinaczej.pl

Brak możliwości komentowania.