O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Marta Duczman.
Specjalizuję się w budowaniu strategii komunikacji w internecie i facylitacji procesu świadomego tworzenia firm.

Kocham podróże, poznawanie nowych smaków, zapachów, kultur i kontakt z naturą. Mam za sobą urlop życia czyli 3 letnią podróż dookoła świata (zobacz blog). W czasie której zrozumiałam między innymi jak ważna jest dobrze określona wizja zarówno w życiu jak i w biznesie. Jak wielką moc twórczą mają nasze poglądy, myśli i słowa. To doświadczenie przekładam na wsparcie osób które prowadzą swoje firmy, towarzysząc im w określaniu kierunku rozwoju biznesu krok po kroku i komunikowaniu się z Klientami w internecie. 

Doświadczenie zawodowe

Od 2006r. zajmuję się tematem strategii marketingowych i budowaniem komunikacji z Klientam w internecie. W tym czasie pracowałam jako projekt i account manager oraz dyrektor marketingu zarówno dla międzynarodowych korporacji jak i rodzinnych biznesów.
Od 2016r. jestem także trenerem świadomości w biznesie i facylitatorem procesu świadomego tworzenia firm i projektów.
W swoim portfolio mam opiekę nad wizerunkiem w internecie takich firm jak Aqupark Fala Łódź, Indigo Nails Lab, Społeczny Komitet ds AIDS, MedPatent czy Moma Ayurveda.
Jestem absolwentką UW wydział Pedagogiczny i The New York Center for Nonviolent Communication, moderatorem Design Thinking,
certyfikowanym praktykiem Google Ads i analitykiem Google Analytics.
W swoim działaniu inspiruje się podejściem F. Laloux oraz F. Kofman.
Mam przekonanie, że człowiek uczy i rozwija się całe życie, dlatego stale dbam o swój rozwój, szczególnie w zakresie świadomego tworzenia biznesu i codzienności w duchu autentyczności.

Misja mojego działania

Moim celem i pasją jest tworzenie możliwości do świadomego rozwoju dla firm i osób je tworzących oraz towarzyszenie im w drodze transformacji i wprowadzania tej zmiany w życie krok po kroku. 
W swoim działaniu opieram się na holistycznym podejściu do biznesu, bo wiem że człowiek to nie tylko ciało i umysł, to także dusza (o której często zapominamy w biznesie). Zbalansowanie tych 3 płaszczyzn daje możliwość bycia w pełni swojej mocy tworzenia i satysfakcję ze swojej codzienności. 
Wierzę w to, że każdy ma tyle na ile się odważy, dlatego wspieram w odkrywania  potencjału, pasji i mocy, określania kierunku działania, wychodzenia ze strefy komfortu i śmiałego sięgania po swoje cele i marzenia.

Co to znaczy Tworzyć Inaczej?

Tworzyć Inaczej – to znaczy budować autentyczny przekaz marketingowy, taki który daje dokładnie to co obiecuje. Można powiedzieć tylko tyle i aż tyle. Należy jednak pamiętać, że w prawdzie przekazu jest MOC INSPIRACJI Klienta. Jest też odpowiedzialność za komunikaty, które przekazują prawdziwe wartości i prezentują ofertę zgodnie z rzeczywistością.
Dlatego taki proces nazywam świadomy tworzenie swojej firmy i komunikacji z Klientami.

Czym się kieruje we współpracy?

Cenię sobie dobrą komunikację i flow współpracy.
Dlatego zaczynam od szczerej otwartej rozmowy, w której możemy poczuć czy nadajemy na tych samych falach. Ponieważ by wypracować skuteczne i inspirujące rozwiązania, trzeba mieć do tego nie tylko specjalistę ale przede wszystkim partnera do współdziałania. 
Moje wartościami jakimi kieruję się są partnerstwo, odpowiedzialność, autentyczność i zrozumienie.
Ważne jest dla mnie również to by osoby, które ze mną współpracują znały podstawowe zagadnienia marketingowe, dlatego dużą uwagę przykładam do rzeczowego i zrozumiałego tłumaczenia świata reklamy i komunikacji. 
Zatem jeśli szukasz partnera, który zagra z tobą na jedną bramkę – to zapraszam do kontaktu. 
Zobacz mój profil na Linkedin lub Goldenline
Jesteś zainteresowany współpracą napisz do mnie: marta@tworzycinaczej.pl

Brak możliwości komentowania.