Metoda Proces Tworzenia

Proces Tworzenia – czym jest?

Metoda Procesu Tworzenia jest to metoda głęboko transformująca nasze życie i biznes, pracująca z naszym ciałem i naszymi przekonaniami/poglądami, pomaga odnaleźć w nas lekkość działania, spokój oraz wydobyć nasz potencjał do tworzenia tego co naprawdę w sercu pragniemy stworzyć, zarówno w obszarze naszych relacji jak i pracy zawodowej.

Żyjemy coraz szybciej, otrzymujemy tysiące komunikatów dziennie, a wraz z nimi pojawia się coraz większa potrzeba zatrzymania się, odnalezienia spokoju w sobie, tego stanu “tu i teraz”, w którym zaczynają się pojawiać rozwiązania i odpowiedzi na zadania i pytania z jakimi mierzymy się w naszym działaniu.

Choćby czemu znów mój związek się rozpada? Dokąd ja właściwie zmierzam? Jakie są moje pasje? Czy to co robię rzeczywiście jest tym co chce robić czy może mam pasję do czegoś innego? Czy jestem w pełni zadowolony biznesu jaki tworzę czy może cały czas czegoś mi brakuje? Czy jak myślę o swojej pracy to czuję się lekko, czy jednak odczuam ciężkość a moje całe ciało się spina?

Czasami zmieniamy pracę a w nowej bardzo podobny szef. Zmieniamy partnera/partnerkę a wciąż wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas ciągle te same bardzo podobne sytuacje. Chcemy stworzyć dobrze prosperujący biznes a tu ciągle przyciągamy “nie tych partnerów biznesowych”.

Dzieje się tak bo nasze ciało, głęboko w tkankach i komórkach, ma zakodowaną pamięć przeszłych zdarzeń i emocji. Często te przeszłe zdarzenia mimo, że powstałe wiele lat temu i dawno o nich zapomnieliśmy, to ciągle w nas są i wpływają nieświadomie na nasze życie, na relacje które tworzymy, partnerów których wybieramy czy nawet jaką drogą pracy zawodowej obraliśmy.

Co daje praca tą metodą?

Praca metodą Procesu Tworzenia pozwala nam skontaktować się z tą “pamięcią” naszego ciała, wrócić do tych blokujących nas zdarzeń i powstałych wtedy przekonań o nas i o świecie, i poprzez zrozumienie tych sytuacji, odblokować je uwalniając nasz potencjał do tworzenia tego co naprawdę pragniemy w głębi duszy stworzyć.

Z twórczynią Procesu Tworzenia Anią Brandysiewicz

Z twórczynią Procesu Tworzenia Anią Brandysiewicz

Skąd znam Proces Tworzenia?

Metodę Procesu Tworzenia przyniosła do Polski jej odkrywczyni Ania Brandysiewcz, nauczycielka z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, gdzie od wielu lat prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonej przez siebie School of Creation. To pod jej skrzydłami w Kalifornii uczyłam się tej metody i obserwowałam jak pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym,  a tym samym uwalnianiu się od ograniczających przekonań i przekształcaniu ich w siłę napędową.
Więcej o School of Creation znajdziesz na stronie: www.schoolofcreation.com oraz na instagramie.

W swojej pracy wykorzystuję metodę procesu tworzenia w konsultacjach indywidualnych – zobacz więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.