Konsultacje

“Wszyscy jesteśmy w swoim życiu twórcami, nieustannie kreującymi: nasz biznes, zdrowie, związki, produkty czy usługi, lecz nie zawsze ten proces zwieńczony jest sukcesem. Wielu z nas pragnie znaleźć swoje miejsce w świecie i uporać się z przeszkodami życiowymi. Momentami może się nam wydawać, że życie to przypadkowy zbiór niepowiązanych ze sobą zdarzeń, bez większego znaczenia. Ale jeśli przyjrzymy się im bliżej, zauważymy, że pod tymi pozornie chaotycznymi zdarzeniami kryje się głęboki przekaz i źródło nieograniczonej wiedzy.”
Ania Brandysiewicz

Konsultacje indywidualne to wgląd w Twoje dotychczasowe działanie i doświadczenia w celu znalezienie przyczyny przestoju lub niepowodzenia. 

Działając w biznesie nieustannie tworzymy, od kierunku rozwoju firmy, przez nowy produkt, czy stronę www lub ulotkę ofertową. Pytanie czy kierujemy swoimi działaniami świadomie czy nieświadomie. 

Tworząc biznes, organizując pracę zespołu czy prowadząc projekt, często w natłoku codziennych obowiązku, zdarza się, że gubimy pierwotną idee – intencję z jaką zaczęliśmy działać, tą wewnętrzną radość jaką mieliśmy na początku drogi. Konsekwencją tego zagubienia jest brak towarzyszącej nam mocy do inspirowania innych by poszli za nami – “by zapalać innych samemu trzeba płonąć” – mówi Jacek Walkiewicz

Narastające frustracje, brak zaangażowania w zespole pracowników, sypiące się terminy realizacji, finalnie brak zainteresowania produktem lub usługą ze strony Odbiorcy, to tylko nieliczne z wachlarza braku mocy. W czasie sesji konsultacyjnej przyglądamy się Twojej wizji i intencji tworzenia, a następnie odnajdujemy miejsce w którym zgubił się kierunek, patrzymy gdzie zabrakło Twojej mocy do działania.

Cel konsultacji

Celem konsultacji jest znalezienie przyczyny tego co hamuje/blokuje realizację Twojego życie, biznes lub projektu. Nazwanie i zrozumienie w jaki sposób to ograniczenie sabotuje Twoje działanie oraz czego uczą Cię aktualne zdarzenia i sytuacje w jakich się znajdujesz. Następnie wymianę na nowy mechanizmy współgrające z Tobą (z wizją i misją jaką realizujesz przez swoje tworzenie), wspierające Twoje działanie i wdrożenie nowego sposobu działania w codzienność.

Forma konsultacji

Konsultacje odbywają się formie spotkań online za pomocą komunikatora np. skypa lub spotkań face to face. W czasie sesji konsultacyjnej przyglądamy się blokadom, które hamują rozwój projektu i transformujemy je wykorzystując metodę Procesu Tworzenia.

Jeśli aktualnie mierzysz się z przestojami w życiu, w realizowanym projekcie lub dopiero wychodzisz do świata ze swoim działaniem i towarzyszy Ci lęk oraz wiele niewiadomych, zapraszam Cię na sesję konsultacji indywidualnej.

Do kogo kieruję konsultacje indywidualne:

  • Do osób które czują, że ich działania nie są skuteczne.
  • Do osób, które czują że stoją pod ścianą i nie wiedzą co zrobić ze sobą.
  • Do osób, które chcą wyjść ze swoim projektem do świata.
  • Do osób które realizują projekt i czują, że coś stanęło w miejscu i ciężko ruszyć dalej.

Chcesz umówić się na konsultacje możesz to zrobić na jeden z poniższych sposobów:
marta@tworzycinaczej.pl

 +48 790 471 893

 skype: marta.duczman

Brak możliwości komentowania.